Ermal Mamaqi

Mendo
Ndrysho
Fito

Trajnim Falas

Në 2021, ne nuk jemi thjesht para një viti të ri. Ne po përballemi me një botë krejt të re – dhe nëse doni të ngriheni  lart e më LART në këtë botë të re, ju duhet të ndyshoni dhe përshtateni gjithashtu.

Ermal Mamaqi

Mendo
Ndrysho
Fito

Trajnim Falas

Në 2021, ne nuk jemi thjesht para një viti të ri. Ne po përballemi me një botë krejt të re – dhe nëse doni të ngriheni më lart dhe të LART në këtë botë të re, ju duhet të ndyshoni dhe përshtateni gjithashtu.

është koha të

ndryshoni mendimet

Le ta themi sikur … 2020 ishte e vështirë. Ne u përballëm me sfida siç bota nuk i ka parë me dekada dhe tani bota është masivisht e ndryshme nga sa ishte më parë. Që do të thotë se mjetet që ju duhen për të patur sukses janë gjithashtu të ndryshme.


Atëherë, si i kapërceni frikën, dyshimet, pasigurinë … dhe rikrijoni veten tuaj për të ecur përpara në 2021? Si e merrni atë që keni mësuar në vitin 2020, të lini gjithçka tjetër pas jush dhe të mësoni mënyrën e RE për të krijuar suksesin në të ardhmen në çdo fushë të jetës tuaj?


Ju nuk përkufizoheni nga ato që kanë ndodhur, ju përkufizoheni nga ato që bëni në këtë moment. Të gjithë viti që kaloi i ka gjunjëzuar – disa në nivele të ndryshme se të tjerët – por ajo që ju ndan nga të gjithë të tjerët është se jeni gati të fitoni njohuri, aftësi dhe frymëzim për ta kthyer këtë në force dhe për të ecur përpara.


Ju tashmë e dini që ndryshimi si ky paraqet mundësi të mëdha për ata që krijojnë një plan dhe më pas e realizojnë. Në këtë kohë të rrallë në histori, ne dëshirojmë t’ju ndihmojmë të rikrijoni veten tuaj, në mënyrë që të merrni përsëri kontrollin e të ardhmes tuaj dhe të bëheni udhëheqësi, modeli dhe historia e suksesit që gjithmonë keni dashur të jeni thellë brenda jush!

Koha të ndryshoni është TANI

nëse nuk po përmirësohesh,
po përkeqësohesh

Trajneri që

do ju ngrejë zgupthi

ermal mamaqi

Ermal Mamaqi është i njohur si Businessman, Producent, Showman, KËngËtar, Aktor, Komedian shumë i suksesShëm dhe së fundmi, si Spiker Motivues.

Nga gjithë trajnimet që ka marrë këto 20 vite, nga gjithë librat që ka lexuar(jo romane), nga gjithë eksperiencat e tij, gjithë dështimet dhe sukseset në biznes, art, muzikë, televizion, filma.

“Formulat dhe strategjitë nuk i kam shpikur unë por thjesht i kam marrë nga mjeshtrat e Planetit, i kam implementuar në jetën time dhe e di që funksionojnë, për këdo që i përdor.”

Çfarë thonë

Ata që e provuan

Ermal-mamaqi-trajnimm-falas-motivim
Julian Ejelli

"Pershendetje Miq!
Te dielen ne mbremje sapo mbaroi trajnimi fillova direkt me disa ndryshime te vogla ku dy nga te cilat ishin : 1-Edhe pse zgjohem cdo dite ne 5:30 dhe ulem qe te fle pas ores 12 mesnate vendosa te zgjohem si fillim edhe 15 minuta me heret te cilat me ndihmojne shume
2-Shkruajta listen e puneve qe duhet te beja gjate dites se neserme (te henes) dhe kur e kontrollova para se te flija vura re se te gjitha i kisha kryer nga me te rendsishmet deri tek me pak te rendesishmet .
Nje Super ndjesi pozitive Nga ndryshime fare te vogla vijne Ndryshimet dhe gjerat e medha .Ne Cdo moment e me shume po krijoj nje Vetbesim dhe po fitoj nje Force te madhe per te vazhduar perpara pa u ndalur."

Ermal-mamaqi-trajnimm-falas-motivim
Suela Brahimllari

"Pershendetje miqer.
Ermali na tha hidhni hapa te vegjel per te arritur objektivat.
Sot isha ne nje fasoneri, fotografova, vizualizova, pashe makinerite.. se shpejti do te bej nje preventiv. Jam gati per endrren time qe Bel Eve te jete marke nderkombetare dhe duhet te jem gati me fasonerine.
Po ju a e keni hedhur hapin e pare per endrren tuaj? A jeni gati qe per 5 vjet te tregojme perkrah Ermalit historine e suksesit tone? Une jam shume e vendosur."

Ermal-mamaqi-trajnimm-falas-motivim
Ardian Hoxha

"Një program fantastik, me koncepte dhe informacione nga autorët dhe folësit më të mirë të botës, i kompletuar shumë mirë, dhe i prezantuar në një stil unik dhe origjinal të Ermal Mamaqit, ku nuk mungon edhe humori, e mbi të gjitha i prezantuar në shqip! Shumë suksese dhe presim edhe programe tjera!
Ermal Mamaqi, je modeli më i mirë dhe më origjinal i suksesit, me një fillim dhe fëmijëri jo të lehtë, ku me përkushtim dhe mendje të ndarë ke thyer gjitha barrierat, ke tejkaluar gjitha sfidat, ke punuar shumë, ke lexuar shumë, ke ndjekur shumë seminare, nuk je dorëzuar, dhe tani përveç suksesit tënd po ndan gjithë këtë dije dhe eksperienca me ne. Të falemnderit!"

Ermal-mamaqi-trajnimm-falas-motivim
Klevina Baze

"Miqer, sot përveçse mesova strategji dhe menyra të reja të të menduarit mesova edhe cilat memdime/besime/strategji duhet të braktis!Ju si mendoni?"

Flori Gjoci

"Pershendetje Ermal Mamaqi!
Ky ishte produkti me i Ri qe un mora guximin te nxjerr ne treg (edhe pse kishte shum koh qe rrinte aty ne mendimet e mija )fale trajnimit dhe energjise POZITIVE qe mora fale teje.
Ne fakt ishte TRAJNIMI i pare qe un merja pjese dhe tani ndjehem i URITUR per me shum Mesime te ketilla. Ishte DHURATA me e mire qe i kam bere vetes.
Dhe nje here shum Faleminderit ERMAL."

Sofie Zogaj

"E kam degjuar me shume vemendje trajnimin keto dy dite dhe e kam shijuar pa fund. E thash dhe me perpara qe me vjen keq per veten qe nuk kam pasur rastin me perpara te ndjek nje trajnim te tille!
Ky ishte investimi me i mire qe i kam bere vetes koheve te fundit!"

  Çfarë do mësoni nga ky

  trajnim falas

  Sekrete dhe formula suksesi

  Si të fokusoheni në pozitivitet

  si të përcaktoni qëllimet

  Merr veprim

  ... dhe shumë tema të tjera!

  NUK KENI PSE TË PRISNI QË GJËRAT TË NDRYSHOJNË NGA JASHTË. NUK DUHET TË LINI RRETHANAT E JASHTME TË KONTROLLOJNË JETËN TUAJ.

  Njerëzit që bëhen të suksesshëm në 2021 nuk do të jenë me fat – ata do të jenë të përgatitur. Fituesit parashikojnë. Humbësit reagojnë.

  Realiteti është se shumica e njerëzve do të lejojnë që frika, dyshimi dhe pasiguria e tyre e jashtme të kontrollojnë të ardhmen e tyre. Ata do të presin … do të ndihen të bllokuar … dhe do të humbin mundësinë për të krijuar një qëllim të ri, sukses të ri dhe një trashëgimi të re për veten dhe familjen e tyre.

  Pra, kur të shfaqet mundësia juaj, a do të jeni të përgatitur? Apo akoma më mirë, po sikur të dinit të krijonit mundësinë tuaj VET?

  Plotëso formën dhe regjistrohu falas!

  Ne do ju njoftojmë për çdo trajnim falas nga TIDI.AL