MEndo - ndrysho - fito

Ne nuk jemi menaxherë të rrethanave, ne jemi krijuesit e tyre!

Pse duhet ta dëgjosh Ermal Mamaqin?

Themelues i 9 kompanive

Themelues dhe drejtues në kohë të ndryshme i nëntë kompanive të suksesshme në tregun mbarëshqiptar si: Amievent Portali Xing.al Mamaqi Production Tidi.al etj...

Financiarisht i pavarur

Kapitali dhe bizneset e krijuara i mundësojnë të njëjtin stil jetese edhe nëse heq dorë nga bizneset e tij.

Regjisor/Producent

Producent i tre filmave dhe regjisor i dy prej tyre: Femrat, Dy gisht mjaltë, I love Tropoja.
Këta dy të fundit janë filmat më të ndjekur të kinematografisë moderne shqipetare me rekorde BOX OFFICE

Showman

Krijues dhe prezantues i dy formateve më të ndjekura televizive si 6 ditë pa Ermalin dhe Xing me Ermalin

Aktor/Muzikant

Interpretues në një sërë spektaklesh, programesh dhe festivalesh si: Portokalli Apartamenti 2xl Dancing with thë stars Kënga magjike

Edukimi dhe trajnimet

Diplomuar në Akademine e Arteve
Trajnuar nga Tony Robbins, Brian Tracy, John Lee, Grant Cardone

Për kë është ky trajnim?

Është për ty nëse:

Për kë nuk është ky trajnim?

Nuk është për ata që:

4 pjesët e trajnimit janë

MENDO

Mendo si fitues. Qartësi e situatës. Analizë. Gjej pengesat.

PËRCAKTO

Përcakto qëllimet. Harto një plan të qartë.

NDRYSHO

Ndrysho për mirë. Mbushje me dëshirë dhe me aftësi.

VEPRO

Vepro tani. Merr aksion

I dashur mik,

Mirësevjen dhe të përgëzoj që ke marrë vendimin për të ndryshuar jetën tënde!

Fakti që ti ndodhesh këtu sot, tregon që ti ke ndaluar thjesht “së dëshiruari”, dhe tashmë ke nisur të ndërmarrësh aksion për t’a çuar jetën tënde në një nivel tjetër. Ti ke marrë në dorë frenat e fatit tënd, dhe unë jam shumë i lumtur për vullnetin dhe guximin që ti reflekton.

Pavarësisht aspektit të jetës tënde që ti dëshiron të përmiresosh a ndryshosh, gjithë çka do të mësosh në këto dy ditë, do të të ndihmojnë ty të ndërtosh e jetosh jetën që ti ëndërron. TI do të bëhesh versioni ideal i vetvetes, dhe asgjë nuk do mund të të mposhtë në rrugëtimin drejt suksesit.

Unë ndihem i lumtur të ndaj me ju gjithçka që kam mësuar dhe kam përjetuar në jetën time. Ky program është rezultat i pastër i çdo eksperience, sfide e pyetjeje që unë kam patur, dhe jam i sigurt që në këto dy ditë do të marrin përgjigje edhe shumë prej pyetjeve tuaja.

Ju them me bindje se ky është investimi më i mirë që ju keni bërë në një kohë të gjatë, sepse ky është një investim NË VETEN TUAJ!

Unë deshiroj që ju të merrni më të mirën prej kësaj eksperience, prandaj ju ftoj të lini mendjen e zemrën tuaj të hapur, sepse jetët tuaja janë gati të ndryshojnë tërësisht.

Le të hedhim hapat tanë të parë drejt një jete të mrekullueshme!

Me dashuri dhe respekt,

Ermal Mamaqi

testimonials nga anËtarët

" Një program fantastik, me koncepte dhe informacione nga autorët dhe folësit më të mirë të botës, i kompletuar shumë mirë, dhe i prezantuar në një stil unik dhe origjinal të Ermal Mamaqit, ku nuk mungon edhe humori, e mbi të gjitha i prezantuar në shqip! Shumë suksese dhe presim edhe programe të tjera! "
Ardian Hoxha
"Një trajnim që duhet të bëhet më shpesh në Shqipëri. U ndjeva shumë mirë dhe shumë i motivuar gjatë trajnimit gjithcka ishte në vëndin e duhur dhe e thjeshtë për tu kuptuar, ishte një shtysë tjetër për mua që të vazhdoj përpara me atë që unë dua për jetën time dhe ju falenderoj të gjithëve ju që punuat për këtë trajnim dhe shpresoj të ketë akoma më shumë sepse ka edhe shumë njerëz të tjerë që kanë nevojë për kto trajnime. Faleminderit Ermal dhe gjithë stafi."
Ilia flori
"Përshëndetje! Kam ndjekur të dyja ditët e trajnimit MENDO NDRYSHO FITO. Ishte një trajnim i mrekullueshëm!! Motivimi, inkurajimi dhe mbështetja që mora nga trajnimi më kanë inspiruar. Jam mbushur me energji pozitive dhe tashmë e di cfarë duhet të bëj që të jem cdo ditë një hap përpara. Ju jam shumë mirënjohëse për angazhimin dhe gadishmërinë tuaj për të na ndihmuar në rrugën e suksesit! Faleminderit!"
IRISA CUKA
"U ndjeva shumë pozitive gjatë gjithë kohës dhe u ndieva me fat që u bëra pjesë e këtij trajnimi, tani pasi mbaroi më duket sikur e kam shumë më të lehtë rrugën për të arritur gjërat që dua. Faleminderit për gjithcka folët."
Artan Murati

Përmbledhje e trajnimit 2 ditor

Temat kryesore në trajnimin 2 ditor
Master "Mendo, Ndrysho, Fito"

1. MENDO SI FITUES

2. Përcakto Qëllimet

3. Ndrysho për mirë

4. VEPRO TANI

6 bonuse me vlerË €3.180

Vetëm për ju që anëtarsoheni sot!

oferta speciale ermal mamaqi

Vlera totale e paketës

€4,680

Oferta Speciale

€97

Nëse ju ndiqni të plotë trajnimin "Mendo, Ndrysho, Fito" dhe për arsye të ndryshme nuk ju ka pëlqyer, ne ju kthejmë 100% investimin tuaj mbrapsht.

Pyetje të zakonshme

Dëshmitë e personave që i kanë ndjekur dhe ndjekin këto trajnime tregojnë se funksionojnë për të gjithë ata që i vënë në zbatim informacionet që marrin në këto trajnime. Prandaj ky person mund të jesh edhe ti.

Po, për momentin  zhvillohen vetëm online duke u ndikuar dhe nga situata e COVID-19.

Aksesi në platformën tidi.al është i përhershëm dhe ju mund ti riktheheni çdo trajnimi nga e para sa herë të dëshironi.

Ne ofrojmë mundësinë e blerjes së paketës edhe me para në dorë me anë të postës brenda Shqipërisë ose me anë të  transfertave bankare, Western Union, Moneygram, Ria etj.

Po. Platforma tidi.al ofron mundësinë që të ftoni 2 miq tuaj që duan të jenë pjesë e trajnimit dhe ju merrni 100% paratë tuaja mbrapsht.

Nëse nuk arrini të jeni prezent ditët e trajnimit ju mund ta aksesoni trajnimin e plotë në platformë kur të jeni të lirë

Nëse dëshironi që të keni Ermalin si mentorin tuaj mund të plotlsoni formën tek linku: www.mentor.tidi.al

© Copyright 2021 Të drejtat e rezervuara

Plotëso formën dhe regjistrohu falas!

Ne do ju njoftojmë për çdo trajnim falas nga TIDI.AL